Przepływomierze

Przepływomierze ultradźwiękowe, masowe (Coriolis) oraz wirowe (Vortex) do gazów i cieczy. Wersje przenośne i stacjonarne. Dokładność od 0,1% wskazań.

Typy:

Przepływomierze przenośne
Przenośne przepływomierze ultradźwiękowe, wykorzystujące głowice nieinwazyjne do gazów i cieczy. Typowa dokładność ±1% wskazań.

Przepływomierze ultradźwiękowe (do gazów)
Ultradźwiękowe przepływomierze stacjonarne do gazów i pary wodnej. Od prostych zasilanych w pętli prądowej przetworników przepływu po zaawansowane przepływomierze rozliczeniowe. Wersje z głowicami inwazyjnymi oraz nieinwazyjnymi. Możliwość pomiaru w jednej lub dwóch ścieżkach. Dokładności od ±0,1% wskazań.

Przepływomierze ultradźwiękowe (do cieczy)
Ultradźwiękowe przepływomierze stacjonarne do cieczy. Od prostych zasilanych w pętli prądowej przetworników przepływu po zaawansowane przepływomierze rozliczeniowe. Wersje z głowicami inwazyjnymi oraz nieinwazyjnymi. Możliwość pomiaru w jednej lub dwóch ścieżkach. Dokładności lepsze niż ±0,15% wskazań.

Przepływomierze wirowe - Vortex
Przepływomierze wirowe (Vortex) mierzące prędość przepływu, temperaturę oraz ciśnienie. Pozwala to na określenie masy przepływu gazu z dokładnością ±1,5% wskazań, lub cieczy z dokładnością ±1% wskazań. Dostępne są wersje kołnierzowe lub bezkołnierzowe (wafer), a także typu insert.

Przepływomierze masowe - Coriolis
Przepływomierze Corilosa pozwalają na bardzo dokładny bezpośredni pomiar przepływu masowego. Unikalny kształt omega powoduje że są one jendymi z najbardziej wszechstronnych na rynku. Lepkość cieczy, gęstość czy też zmiany ciśnienia nie mają wpływu na pomiar. Mierzone substancje to m.in. ciecze, szlam, gaz, asfalt. Zakres temperatur od -200 do 400 °C. Zakres przepływu od 0.03 kg/h do 1500000kg/h. Ciśnienia do 900 bar.ZNAJDŹ PRODUKT
Wybierz grupe:
Wybierz typ:
Wybierz zastosowanie:
Inne:
KALKULATOR
Wartość
Przelicz z:
Przelicz na:
Wynik:
PROMOCJE / NOWOŚCI
WYPRZEDAŻ SPRZĘTU MAGAZYNOWEGO / DEMONSTRACYJNEGO!!! DO 35 % RABATU !!!
więcej »

ADT673 - Kalibrator ciśnienia. Zakresy od ±2.5 mbar do -1 do 4200 bar. Dokładność od 0.02% zakresu
więcej »

ADT685 / ADT685Ex - Cyfrowy manometr. Zakresy od ±2.5 mbar do -1 do 4200 bar. Dokładność od 0.02% zakresu
więcej »

zobacz wszystkie »

copyrights 2005