Przepływomierze ultradźwiękowe (do gazów)

Produkty:

imagePANAMETRICS PT878GC - Przenośny przepływomierz ultradźwiękowy do gazów
PT878GC jest przenośnym bezinwazyjnym przepływomierzem ultradźwiękowym umożliwiającym pomiar przepływu gazów i pary wodnej.

imagePANAMETRICS DigitalFlow GS868 - Przepływomierz ultradźwiękowy do pary wodnej
GS868 jest stacjonarnym ultradźwiękowym przepływomierzem do do pomiaru przepływu pary wodnej. Posiada inwazyjne głowice pomiarowe. Dostępny jest w wersji jedno lub dwukanałowej. Średnice rurociągu: 50 ÷ 1200 mm.

imagePANAMETRICS DigitalFlow XGS868 - Ultradźwiękowy przetwornik przepływu do pary wodnej
XGS868 jest kompaktową wersją przepływomierza GS868. Ten ultradźwiękowy przetwornik przepływu do pary wodnej posiada głowice inwazyjne i dostępny jest w wersji jedno lub dwukanałowej. Średnice rurociągu: 50 ÷ 1200 mm.

imagePANAMETRICS DigitalFlow GM868 - Ultradźwiękowy przepływomierz ogólnego zastosowania do gazu
GM868 jest stacjonarnym ultradźwiękowym przepływomierzem ogólnego zastosowania do gazu. Posiada inwazyjne głowice pomiarowe. Dostępny jest w wersji jedno lub dwukanałowej. Średnice rurociągu: 50 ÷ 3000 mm i większe.

imagePANAMETRICS DigitalFlow XGM868 - Ultradzwiękowy przetwornik przepływu do gazów
XGM868 jest kompaktową wersją przepływomierza GSM868. Ten ultradźwiękowy przetwornik przepływu do gazów posiada głowice inwazyjne i dostępny jest w wersji jedno lub dwukanałowej. Średnice rurociągu: 50 ÷ 3000 mm i większe.

imagePANAMETRICS DigitalFlow CTF878 - Nieinwazyjny ultradźwiękowy przepływomierz do gazu
CTF878 jest nieinwazyjnym jednokanałowym ultradźwiękowym przepływomierzem do gazu. Urządzenie wykorzystuje technikę polegającą na pomiarze prędkości przemieszczającego się w rurociągu zawirowania. Średnice rurociągu: 152 ÷ 762 mm.

imagePANAMETRICS DigitalFlow GC868 - Nieinwazyjny ultradźwiękowy przepywomierz do gazu
GC868 jest nieinwazyjnym ultradźwiękowym przepływomierzem do gazu. Idealnie nadaje się do pomiaru przepływu w gazach naturalnych, korozyjnych, toksycznych i innych. Dostępny jest w wersji jedno lub dwukanałowej. Średnice rurociągu: dla gazów: 20 ÷ 600 mm, dla pary wodnej: 100 ÷ 300 mm.

imagePANAMETRICS DigitalFlow GF868 - Ultradźwiękowy przepływomierz do pochodni gazowych
GF868 jest inwazyjnym ultradźwiękowym przepływomierzem do gazu spalanego w pochodniach gazowych. Pozwala określić masę cząsteczkową, oraz masę przepływu spalin. Dostępny jest w wersji z jedną lub dwoma ścieżkami pomiarowymi. Mierzy prędkości do 120 m/s na średnicach 50 ÷ 3000 mm.

imagePANAMETRICS Sentinel - Rozliczeniowy przepływomierz do gazu
Sentinel to przepływomierz przeznaczony do pomiaru przepływu gazu dla wymagających aplikacji przemysłowych. Charakteryzuje się dużą dokładnością pomiaru (0.1% wskazań) oraz możliwością pracy w ekstremalnych warunkach środowiskowych.

imagePANAMETRICS PanaFlow - Ultradźwiękowy system pomiaru przepływu
PanaFlow jest ultradźwiękowym systemem pomiaru przepływu cieczy, gazu, lub pary wodnej. System może być wyposażony w różnego rodzaju głowice inwazyjne i standaryzowany korpus. Średnice rurociągu: 50 ÷ 600 mm.

imagePCC - Process Control Calculators - Oprogramowanie obliczające parametry instalacyjne
PCC jest oprogramowaniem pozwalającym na obliczanie parametrów instalacyjnych dla przepływu wody i pary wodnej.ZNAJDŹ PRODUKT
Wybierz grupe:
Wybierz typ:
Wybierz zastosowanie:
Inne:
KALKULATOR
Wartość
Przelicz z:
Przelicz na:
Wynik:
PROMOCJE / NOWOŚCI
WYPRZEDAŻ SPRZĘTU MAGAZYNOWEGO / DEMONSTRACYJNEGO!!! DO 35 % RABATU !!!
więcej »

ADT673 - Kalibrator ciśnienia. Zakresy od ±2.5 mbar do -1 do 4200 bar. Dokładność od 0.02% zakresu
więcej »

ADT685 / ADT685Ex - Cyfrowy manometr. Zakresy od ±2.5 mbar do -1 do 4200 bar. Dokładność od 0.02% zakresu
więcej »

zobacz wszystkie »

copyrights 2005