Pojemnościowe

Produkty:

imageMoisture IQ - Stacjonarny wielokanałowy analizator wilgotności
Moisture.IQ jest wielokanałowym analizatorem do pomiaru wilgotności w gazach oraz cieczach niewodnych. Analizator zbudowany jest z dwóch modułów, z których każdy może posiadać jeden lub trzy kanały pomiarowe. Każdy kanał posiada wejście na sondę wilgotności, czujnik tlenu oraz dwa dodatkowe wejścia/wyjścia.

imageDew.IQ - Stacjonarny jednokanałowy analizator wilgotności
Dew.IQ jest jednokanałowym analizatorem wilgotności stosowanym do pomiaru stężenia wilgoci w gazach oraz cieczach niewodnych. Pomiar odbywa się w jednostkach temperatury punktu rosy oraz w ppmv (przy stałej wartości ciśnienia).

imageHygroPro - Przetwornik wilgotności
HygroPro jest pojemnościowym przetwornikiem wilgotności przeznaczonym do pomiarów w gazie oraz cieczach węglowodorowych i może być stosowany w przemyśle gazowniczym, petrochemicznym, energetycznym, farmaceutycznym oraz innych. Przetwornik zasilany jest z pętli prądowej, a oprócz wilgotności może także mierzyć temperaturę oraz ciśnienie.

imageGENERAL EASTERN DewPro MMY 30 - Przetwornik punktu rosy ze zintegrowanym układem próbkowania
MMY 30 jest przetwornikiem punktu rosy zasilanym w pętli prądowej 4 ÷ 20 mA przeznaczonym do pomiaru wilgotności w gazach. Posiada zintegrowany układ próbkowania. Maksymalne ciśnienie pracy urządzenia wynosi 31 bar.

imageGENERAL EASTERN DewPro MMR30 - Przemysłowy przetwornik wilgotności względnej
MMR 30 jest kompaktowym , średnio-zakresowym przetwornikiem wilgotności, dedykowanym do pomiaru wilgotności w osuszaczach. Przetwornik uzyskuje pomiar temperatury punktu rosy przy ciśnieniu atmosferycznym lub takim jak w instalacji.

imageGENERAL EASTERN DewPro MMY 31 - Przetwornik punktu rosy do montażu typu insert
MMY 31 jest przetwornikiem punktu rosy zasilanym w pętli prądowej 4 ÷ 20 mA przeznaczonym do pomiaru wilgotności w gazach, zaprojektowanym do montażu typu insert. Maksymalne ciśnienie pracy urządzenia wynosi 120 bar.

imageGENERAL EASTERN DewPro MMR31 - Przemysłowy, średnio-zakresowy przetwornik wilgotności (względnej i absolutnej)
MMR 31 jest przetwornikiem wilgotności zasilanym w pętli prądowej, zapewniający proste i efektywne rozwiązanie pomiaru wilgotności w średnim zakresie. Zapewnia szeroki zakres pomiaru wilgotności m.in. wilgotności względnej, temperatury punktu rosy, wilgotności absolutnej i w zakresie g/kg.

imageGENERAL EASTERN DewPro MMR 101 - Wysokotemperaturowy przetwornik wilgotności względnej
MMR 101 jest przetwornikiem wilgotności względnej i temperatury zasilanym z pętli prądowej 4 ÷ 20 mA. Przeznaczony jest on do pracy w wysokiej temperaturze: do 150°C.

imageSondy typu M
Sondy typu M (tlenek glinu) są czujnikami pozwalającymi określić stężenie wilgoci w gazach i niewodnych cieczach(nie mieszających się z wodą) , są powszechnie wykorzystywane w przemysłowych pomiarach wilgoci. Opcjonalnie mogą być wyposażone w czujnik temperatury. Współpracują z analizatorami wilgotności: PM 880, MIS-1, MIS-2, MMS3, MMS35/35i, MTS5.

imageSondy typu TF
Sondy typu TF (tlenek glinu) są czujnikami pozwalającymi określić stężenie wilgoci w gazach i niewodnych cieczach (nie mieszających się z wodą). Opcjonalnie mogą być wyposażone w czujnik temperatury oraz ciśnienia. Współpracują z analizatorami wilgotności: PM 880, MIS-1, MIS-2, MMS3.

imageSondy typu MISP-2
Sondy typu MISP (tlenek glinu) są czujnikami pozwalającymi określić stężenie wilgoci w gazach i cieczach niewodnych. Opcjonalnie mogą być wyposażone w czujnik temperatury oraz ciśnienia. Współpracują z analizatorami wilgotności PM 880 oraz MIS-1.

imagePANAMETRICS MTS 6 - Stacjonarny jednokanałowy analizator wilgotności dla klientów OEM
MTS 6 jest stacjonarnym jednokanałowym analizatorem do pomiaru wilgotności w skompresowanym powietrzu i gazach. Przeznaczony do instalacji permanentnej na obiekcie, dla klientów OEM,  sprzedawanym w ilości min.10 sztuk. Urządzenie współpracuje z sondami typu M i przetwornikami wilgotności typu Veridri. Głównie stosowany jest w aplikacjach z osuszaczem gazu/powietrza, umożliwia pomiar temperatury punktu rosy.

imagePANAMERTICS VeriDri - Przetwornik wilgotności dla klientów OEM
VeriDri jest przetwornikiem wilgotności zasilanym w pętli prądowej 4 ÷ 20 mA, o szerokim zakresie pomiarowym. Oferowany jest wyłącznie klientom OEM.ZNAJDŹ PRODUKT
Wybierz grupe:
Wybierz typ:
Wybierz zastosowanie:
Inne:
KALKULATOR
Wartość
Przelicz z:
Przelicz na:
Wynik:
PROMOCJE / NOWOŚCI
ADT673 - Kalibrator ciśnienia. Zakresy od ±2.5 mbar do -1 do 4200 bar. Dokładność od 0.02% zakresu
więcej »

ADT685 / ADT685Ex - Cyfrowy manometr. Zakresy od ±2.5 mbar do -1 do 4200 bar. Dokładność od 0.02% zakresu
więcej »

ADT686 - Cyfrowy manometr. Zakresy od ±2.5 mbar do -1 do 4200 bar. Dokładność od 0.02% zakresu
więcej »

zobacz wszystkie »

copyrights 2005