Analizatory wilgotności/punktu rosy

GE Sensing oferuje niezawodne analizatory wilgotności/punktu rosy. Szeroka gama cech i zastosowań pozwala na indywidualne dopasowanie do potrzeb klienta.

Czujniki wykorzystujące tlenki glinu charakteryzują się nadzwyczajną czułością, szybkością reakcji oraz stabilnością. Firma oferuje kompletne rozwiązania obejmujące nie tylko urządzenia pomiarowe, ale także dedykowane systemy próbkowania.

 

 

 

 

Typy:

Przenośne
Analizatory przeznaczone do pomiaru wilgotności w gazach z możliwością pomiaru dodatkowych parametrów (ciśnienie, temperatura) oraz wyświetlaniem wartości mierzonych w różnych jednostkach. Dokładność pomiaru punktu rosy ±2°C.

Pojemnościowe
Analizatory wilgotności wykorzystujące pojemnościową technologię tlenków glinu. Urządzenia stacjonarne, jedno i wielokonałowe, przetworniki wilgotności. Sondy wilgotności z opcjonalnym pomiarem ciśnienia, temperatury, a także z możliwością przesyłania cyfrowo odczytów na duże odległości. Dokładność pomiaru punktu rosy ±2°C.

Lusterkowe
Higrometry wykorzystujące technikę chłodzonego lustra, których zasada działania opiera się na definicji punktu rosy. Stosowane w większości w laboratoriach precyzyjnie określają temperaturę punktu rosy z dokładnością ±0,15°C.

Laserowe
Analizary wykorzystujące nowoczesną technikę, polegającą na absorbcji promieni lasera przez cząsteczki wody. Dzięki temu pomiar wilgotności jest bardzo szybki, niezawodny i precyzyjny. Dokładność pomiaru wigotności tą metodą wynosi 2% wskazań lub 4 ppmv.

Pomiar w cieczach węglowodorowych
Grupa analizatorów pojemnościowych umożliwiających pomiar w cieczach węglowodorowych.

Pomiar w gazie ziemnym
Urządzenia dedykowane do pomiaru wilgotności/punktu rosy w gazie ziemnym, a także analizatory uniwersalne posiadające taką możliwość.

Systemy próbkowania gazu/cieczy
Prawidłowy pomiar wilgotności nie może obyć się bez odpowiednio dobranego systemu próbkowania. W ofercie znajdują się gotowe zestawy do konkretnych zastosowań. Istnieje także możliwość zamówienia systemu zbudowanego od podstaw na potrzeby klienta.ZNAJDŹ PRODUKT
Wybierz grupe:
Wybierz typ:
Wybierz zastosowanie:
Inne:
KALKULATOR
Wartość
Przelicz z:
Przelicz na:
Wynik:
PROMOCJE / NOWOŚCI
WYPRZEDAŻ SPRZĘTU MAGAZYNOWEGO / DEMONSTRACYJNEGO!!! DO 35 % RABATU !!!
więcej »

ADT673 - Kalibrator ciśnienia. Zakresy od ±2.5 mbar do -1 do 4200 bar. Dokładność od 0.02% zakresu
więcej »

ADT685 / ADT685Ex - Cyfrowy manometr. Zakresy od ±2.5 mbar do -1 do 4200 bar. Dokładność od 0.02% zakresu
więcej »

zobacz wszystkie »

copyrights 2005