STIKO GPR - pneumatyczne regulatory ciśnienia

  • zakresy: 0 ÷ 120 lub 0 ÷ 200 bar
  • modele jedno- i dwukanałowe
  • współpraca z kalibratorami obc.- tłokowymi
  • wbudowany reduktor ciśnienia (GPR200SP)
  • medium: gaz

Pneumatyczne regulatory serii GPR służą do precyzyjnej kontroli ciśnienia w kalibratorze obciążnikowo-tłokowym serii DGS lub DGDP, ale także mogą być wykorzystywane samodzielnej pracy jako manualne kontrolery ciśnienia.

GPR120 S
Prosty i łatwy w użyciu regulator ciśnienia wyposażony w dwa zawory kontrolne umożliwiające zwiększanie (zawór wlotowy z butli) i zmniejszanie (zawór odpowietrzający) ciśnienia w układzie. Dwa porty testowe zainstalowane w górnej części obudowy wyposażone są w szybkozłącza 1/2", 3/8", 1/4" i 1/8"BSP, a na tylnej ściance znajdują się porty ze złączami typu minimess służące do podłączenia regulatora do butli zasilającej.

Zakres: 0 ÷ 120 bar
GPR200
Regulator ciśnienia wyposażony noniusz do precyzyjnej regulacji ciśnienia w układzie, dedykowany do współpracy z manometrami/kalibratorami obciążnikowo-tłokowymi serii DGS. Na na tylnej ściance znajdują się porty ze złączami typu minimess służące do podłączenia regulatora do kalibratora i do butli zasilającej.

Zakres: 0 ÷ 200 bar
GPR200D
Regulator ciśnienia będący dwukanałową wersją modelu GPR200, specjalnie zaprojektowaną do współpracy z różnicowymi manometrami/kalibratorami obciążnikowo-tłokowymi serii DGDP. Zawór typu by-pass służy do odizolowania nisko- i wysokociśnieniowego układu regulacji (ciśnienia różnicowego i statycznego).
Na na tylnej ściance znajdują się porty ze złączami typu minimess służące do podłączenia regulatora do kalibratora i do butli zasilającej.

Zakres: 0 ÷ 200 bar
GPR200 SP
Regulator ciśnienia będący wersją modelu GPR200,wyposażoną we wbudowany reduktor ciśnienia, dzięki czemu nie ma konieczności stosowania reduktora na butli zasilającej. Złącza typu minimess służące do podłączenia regulatora do kalibratora i do butli zasilającej znajdują się zarówno na przedniej jak i tylnej ściance urządzenia.

Zakres: 0 ÷ 200 bar
Katalog urządzeń STIKO (j. ang.)

KALIBRATORY OBCIĄZNIKOWO-TŁOKOWEZNAJDŹ PRODUKT
Wybierz grupe:
Wybierz typ:
Wybierz zastosowanie:
Inne:
KALKULATOR
Wartość
Przelicz z:
Przelicz na:
Wynik:
PROMOCJE / NOWOŚCI
ADT673 - Kalibrator ciśnienia. Zakresy od ±2.5 mbar do -1 do 4200 bar. Dokładność od 0.02% zakresu
więcej »

ADT685 / ADT685Ex - Cyfrowy manometr. Zakresy od ±2.5 mbar do -1 do 4200 bar. Dokładność od 0.02% zakresu
więcej »

ADT686 - Cyfrowy manometr. Zakresy od ±2.5 mbar do -1 do 4200 bar. Dokładność od 0.02% zakresu
więcej »

zobacz wszystkie »

copyrights 2005